Menu

Získajte nových zákazníkov
pre Váš módny e-shop

PRIDAŤ OBCHOD

Dynamicky rastúci módny katalóg Lookio pôsobí na 3  trhoch a svojou inšpiráciou oslovuje stále viac zákazníkov. E-shopy platia iba províziu z realizovaných nákupov.

Neplatia za zobrazenia, za prekliky, ale iba vopred dohodnutú províziu zo skutočných predajov.

Prečo Lookio?

  1. Kvalitná technológia, profesionálny support, atraktívny marketing
  2. Redakčne tvorené inšpiratívnemódne kolekcie
  3. Jednoduché napojenie produktov vďaka XML Feedom (napr. Heureka feed)
  4. Platba len za skutočné zrealizované predaje
  5. Propagácia na bázi provízie aj u dalších 3.500 partnerov
PRIDAŤ OBCHOD

Ako prebieha
spolupráca s Lookio?

  • Napíšte nám prostredníctvom formulára na tejto stránke. Kontakt spracuje manažérka affiliate sieteAffiliatePort.eu, ktorá Vás následne kontaktuje, vysvetlí podmienky spolupráce, zašle návrh zmluvy a prevedie celým zapojením do siete.
  • S e-shopom sieť podpisuje zmluvu o províznom predaji. E-shop uhradí servisný poplatok (40 EUR / mesiac + DPH), vďaka ktorému získa prístup do analytickej platformy TUNE, vyúčtovanie provízií zapojeným partnerom, technickú podporu a základnú podporu affiliate manažéra. Súčasťou fakturácie je tiež kredit na budúce provízie. Ihneď po zaplatení získa prístup do affiliate programu, na ďakovaciu stránku svojho e-shopu vloží merací kód a všetko je pripravené.
  • E-shop je pripravený na spustenie, nasleduje jeho predstavenie viac ako 3.500 partnerom. Na Lookio nahráme XML Feed s produktmi (formáty Heureka, glam alebo Google) a spustíme prezentáciu.

PRIDAŤ OBCHOD

Vyplňte prosím formulár, najneskôr do dvoch dní Vás bude kontaktovať naša manažérka.