Menu

Wayfarer- štýlové pánske oblečenie

Wayfarer- štýlové pánske oblečenie

Hľadáte pánske hodinky, doplnky, oblečenie, ktoré je štýlové, moderné a elegantné? Oblečenie, ktoré na 100 % odpovedá aktuálnym módnym trendom? V tom prípade navštívte e-shop Wayfarer a môžete vyberať. Nájdete tu všetko, čo potrebuje moderný muž, aby sa obliekol presne tak, ako to zrovna situácia vyžaduje. Či už sa jedná o outfit do spoločnosti, na schôdzku alebo príjemnú prechádzku

Bundy a kabáty

S príchodom chladnejších dní bude treba siahnuť aj po teplejšom oblečení.Súčasná pánska móda je rôznorodá ako tá dámska. Objavte širokú ponuku v nespočetných strihoch, dĺžkach, materiáloch a farbách. Vyberte si sako alebo kabát, ak sa chystáte do práce a bundu, či mikinu, ak máte pred sebou voľný deň.


Štýlové nohavice

Elegantné spoločenské nohavice alebo džínsy? Každá situácia vyžaduje iné riešenie. Vybrali sme vám pár modelov pre inšpiráciu a nezabudli sme ani na moderné športové tepláky.


Topánky a opasky

Topánky a opasky sú dôležitou súčasťou pánskeho outfitu. Niekedy si ľudia viazali nohavice šnúrkou alebo gumičkou, aby im nepadali. Teraz našťastie existujú módne opasky, ktoré držia nohavice na mieste. Často sú originálne a zdobené rôznymi detailmi a môžu byť pomyselnou čerešničkou na torte, ktorá dokončí a doplní váš štýl.


Hodinky

Vhodným doplnkom každého muža sú určite kvalitné hodinky. Vyberte si hodinky v klasickom štýle s kovovým puzdrom a kovovým remienkom alebo hodinky v elegantnom štýle s koženým remienkom a menším puzdrom. Nech sa módny štýl uberie akýmkoľvek smerom, s týmito hodinkami nikdy nespravíte krok vedľa.