Menu

Športová vychádzková móda

Športová vychádzková móda

Dnes sa pozrieme, po akom outfite siahnuť, ak nepotrebujete nič vyložene konkrétneho. Nejdete ani do práce, ani na schôdzku, ani na dôležitý obed. Nečaká vás túra po horách, ani náročný workout. Pozrite sa do svojho šatníka a vytiahnite na svetlo jednoduché tričko a kraťasy, pohodlnú mikinu a cool šiltovku. Hotovo, môžete vyraziť von :). Želáme vám pekné jarné dni.

Tričká a mikiny

Základom jednoduchého outfitu, ktorý sa hodí na prechádzku, alebo na fajn akciu s kamarátmi, je klasické tričko a pohodlná mikina. Vyberajte podľa nálady a podľa počasia. Dôležité je, cítiť sa dobre.

Zobraziť všetko >>

Kraťasy a sukne

Dlhé nohavice teraz nebudete toľko potrebovať. Vystačíte si s kraťasmi, dámy prípadne aj so sukňou, či šatami v ležérnom štýle.


Šiltovky

Šiltovka je úžasným doplnkom, ktorý môže byť tou pomyselnou čerešničkou na torte vášho outfitu. A okrem toho, vás ochráni pred stále silnejším slniečkom :).


Tenisky

Na topánky nesmieme zabudnúť, bez nich by to nešlo. K dnešnej kolekcii sa budú najlepšie hodiť tenisky všetkých možných tvarov farieb. Nebojte sa experimentovať a nezostávajte len pri čiernej (tá sa síce hodí ku všetkému, ale zas toľko neoslní).