Menu

Šik aj na horách

Šik aj na horách

V posledných rokoch sa do popredia dostávajú aj módne prvky, ktoré svoje využitie nájdu najmä počas pobytov v prírode. Pohodlnosť a príjemné používanie teda zohrávajú hlavnú rolu. Netreba však zabúdať ani na vkus, pretože aj na výlete v Tatrách môžete vyzerať ako módna diva. 

 

Legíny a tepláky

Na Lookio.sk vám ponúkame široký výber produktov, ktorými zaujmete aj na horách. Z našej ponuky legín a teplákov si určite vyberiete tie, ktoré sa budú hodiť do každého počasia, no tiež také, ktorými zaujmete.


Obuv je základ

Trendy, no pohodlne. To je heslo každej turistky. Nezabudnite si vybrať topánky, v ktorých vydržíte celý deň. Hitom tejto sezóny sú nasledujúce kúsky, ktoré využite nielen raz, ani dvakrát, ale sú vysoko vysoko použiteľné v každom počasí a za každých okolností. 

 


S akým vrchom na vrchol?

Nepodceňujte počasie na horách, pretože to sa môže každú chvíľu zmeniť. Pribaľte si teda do ruksaku mikinu či trendy svetrík, v ktorom vám bude teplo a príjemne aj počas chladného počasia. 


Doplňte ešte doplnky

Nezabúdajte, že vo vašej horskej výbave nesmú chýbať ani tie správne doplnky. Ktoré to sú? Tak napríklad športový ruksak, do ktoré zmestíte všetko potrebné. Pred horským slnkom vás ochránia pokrývka hlavy, či už šiltovka, šatka alebo klobúk, no i trendy slnečné okuliare.