Menu

S akou kabelkou von?

S akou kabelkou von?

Kabelky a tašky sú neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. Sú praktické a dotvárajú štýl. Niet pochýb, že si dámy nedokážu predstaviť bez nich fungovať. Často sú vnímané ako čierna diera, kde sa všetko stráca a zmestí sa do nich toho skutočne veľa. Avšak, nové trendy prinášajú opäť kabelky menších rozmerov a rôznych tvarov. Objavte ich čaro spolu s nami.

 

Nebojte sa farieb a výraznosti

Kabelka ako šperk či výrazný kúsok? Prečo nie. Dámsky prvok, ktorým oživíte Váš outfit. Nebojte sa siahnuť po kabelke, ktorá skutočne vyniká- či už je celá z flitrov, má netradičný tvar, potlač alebo farebnú kombináciu. Ak sa chcete vyhnúť nevkusu, tak kombinujte takýto výrazný kúsok s jednoduchými a nenápadným outfitom.


Crossbody kabelky aj do ruky

Malé, ľahké a praktické, keď nepotrebujete veľa vecí. Ideálnym kúskom práve pre Vás môže byť kabelka, ktorá prívlastkom „crossbody“ napovedá o svojom využití. Zaveste si ju na jedno plece, dajte krížom cez telo alebo chyťte do ruky. Dokážete ju jednoducho zladiť a napasovať ku elegantnému, ležérnemu, no i k športovému oblečeniu.


Dámske ruksaky

Vnímanie ruksakov ako čisto športovej či školskej záležitosti je už za nami. Dámske ruksaky sa tešia širokej škále materiálov, tvarov, vyhotoveniam. Prinášajú novú voľbu a pri správnom výbere sú dokonalou alternatívou ku kabelkám. Nebojte sa ich zakomponovať nie len do športového, ale taktiež do elegantného výzoru.


Shopper bags

V prípade, že ste zástanca väčších kabeliek siahnite po tejto nestarnúcej klasike. Shopper bags sú kabelky či tašky väčších rozmerov, kde toho zmestíte naozaj veľa (ako napovedá sám názov, tak aj celý nákup).  Istotu nájdete v jednoduchých jednofarebných prevedeniach a materiáloch, ako napríklad koža či syntetika.

 


Cestovné tašky a kufre

Neoddeliteľnou súčasťou cestovania sú väčšie cestovné tašky či kufre. Aj tieto produkty dokážu dotvoriť Váš celkový štýl. Vyniknite v dave sýto červeným, vzorovaným alebo inak odlišným kufrom.