Menu

Pánska obuv na rôzne príležitosti

Pánska obuv  na rôzne príležitosti

Ideálna obuv? Pohodlná, elegantná, športová, nenápadná alebo taká, ktorá upúta pozornosť? Pokiaľ patríte k pánom, ktorí si dajú záležať pri výbere vhodnej obuvi, máte vyhradený štýl, hľadáte topánky, ktoré funkčnosťou spĺňajú všetky atribúty, pozrite si našu kolekciu a nechajte sa inšpirovať. Prinášame Vám výber kúskov na rôzne príležitosti- či už hľadáte vhodnú obuv na šport, na turistiku, ku obleku, do práce alebo takú, ktorú si dáte do mesta s kamarátmi.

Športová obuv

Ak máte dušu športovca, žijete športom- atletika, futbal, hádzaná, volejbal, ... alebo si radi zašportujete príležitostne, v každom prípade patrí vyhradené miesto vo Vašej skrinke na topánky aj pre športovú obuv.  Nebojte sa siahnuť po výraznejších kúskoch kopačiek, bežeckej či halovej obuvi, ktorá upúta farbou, dizajnom i kvalitou.   


Elegantná obuv

Elegantná obuv sa Vám zíde na rôzne príležitosti, do rôznej spoločnosti. Pokiaľ ste typ preferujúci eleganciu, podčiarknite svoj štýl do posledného detailu. Široká škála materiálov (koža/semiš/syntetika/atď.) a značiek Vám zaručí, že si nájdete topánky, ktoré budú najviac vyhovovať Vašim požiadavkám.


Turistická obuv

Každý potrebuje z času na čas „zresetovať hlavu“. Kým pre jedného predstavuje dokonalý oddych šport, pre druhého vyloženie nôh, pre ďalšieho je to turistika. Spoznávanie krás krajiny a prekonávanie samého seba.  Investovať do seba, do oddychu a do kvalitnej obuvi sa v tomto prípade skutočne oplatí.


Voľno-časová obuv

Či Vás čaká romantická prechádzka s priateľkou, večerné posedenie s kamarátmi na pive alebo trávenie voľného času s rodinou, zvoľte správnu obuv. Komfortná, štýlová, decentná či taká, ktorá podrhne Váš ležérny štýl.


Starostlivosť o obuv

Aby Vám obuv vydržala v dobrom stave, čo najdlhšie je potrebné sa o ňu starať. Môžete použiť impregnačné spreje, ktoré odpudzujú vodu, zachovávajú priedušnosť a zabraňujú tvorbe škvŕn. Voči pachom Vám bude dobrým pomocníkom antimikrobakteriálny sprej. Na odvádzanie vody a na udržanie pružnosti Vašich kožených topánok odporúčame krém na ošetrenie koženej obuvi.