Menu

Jesenná inšpirácia pre mužov

Jesenná inšpirácia pre mužov

Po ktorých kúskoch je ideálne siahnuť, ak hľadáte niečo, čo je zároveň pohodlné, ležérne a akurátne na jesenné počasie? Možno si kladiete túto otázku, keď sa ráno pozriete z okna a neviete, aké teploty čakať cez deň. Ráno býva citeľne chladno, cez deň teplejšie a večer opäť prídu nižšie teploty. Pripravili sme pre vás výber oblečenia, s ktorým by ste mali byť perfektne pripravení na prechodné počasie.

Bundy

Výber vhodnej bundy je dôležitý. Určite je podstatné, aby spĺňala svojou funkčnosťou všetky vaše požiadavky. Musí zahriať, ochrániť vás voči vetru, mala by byť spratná, štýlová, nadčasová, ... teda taká, ktorú využijete viac ako v jednej sezóne. Spravili sme pre vás výber, ktorým môžete načerpať inšpirácie pri výbere tej pravej. Buďte štýlový.


Vesty

Vesty vám poslúžia v prípade chýbajúcej jednej vrstvy na vrch, ale bunda či kabát nie je to, čo práve hľadáte. Mať aspoň jednu v šatníku sa vám určite vyplatí. Vynosíte a oceníte ju najmä počas babieho leta. Tento kúsok sa perfektne hodí k ležérnemu štýlu.


Flanelové košele

Trochu hipsterského štýlu chytíte práve s flanelkami. Košele sa skutočne dobre nosia, pekne sedia a dodávajú vám na výzore silného muža. Skombinujete ich rýchlo a jednoducho s obyčajnými rifľami, s čiernymi či béžovými nohavicami, podľa farby košele.


Svetre

Miesto pre svetre by mal mať v skrini každý muž, nezáleží na tom či preferujete športový alebo elegantný štýl. Pánske svetre sú stále aktuálne. Odporúčame vám rozšíriť si svoj šatník o jednoduché svetre, ale aj o také, ktoré sú niečím odlišné- strihom, farebným prevedením, zaujímavým zapísaním, a pod.  


Mikiny

Must to have- to musíte mať. Mikina je kúsok, ktorý charakterizuje komfort v oblečení. Ak si ju dáte počas teplejšieho jesenného počasia, tak viac na vrch nepotrebujete. Moderné a naozaj dobre vyzerajúce sú mikiny cez hlavu a mikiny s potlačou. Avšak, klasickou mikinou na zapísanie taktiež nič nepokazíte.