Menu

Jar v dámskom šatníku

Jar v dámskom šatníku

Prišla jar a všetkým je zrejmé, že s tým súvisí aj oživenie nášho šatníka. Nenosené, či staré oblečenie teda treba nahradiť novými, modernými kúskami. Súčasťou vášho sviežeho outfitu teda bude jarná bunda či pastelový svetrík. Nová kabelka je samozrejmosťou a nemôžeme zabudnúť ani na šaty či sukne! Vykročte teda do prichádzajúceho leta – a to najlepšie s novými topánkami.

Veselý svet farieb

K jari patria aj veselé farby, ktoré rozžiaria vás i svet okolo. Hitom tohto roka budú odtiene béžovej, bielej či fuchsiovej. Žltá patrila k obľúbeným farbám už na jeseň a s jarou sa opäť vracia. Nespochybniteľné miesto v súčasnej móde tiež patrí svetlému denimu.


Hippie štýl

Hippie štýl je veľmi výrazný. Svojou farebnosťou a hravosťou si s jarou veľmi dobre rozumie.  Nebojte sa batikovaných vzorov či kvetinových motívov.


Saká, bundy a kabátiky

Jar je priam stvorená pre priliehavé saká a bundy, ktoré sú protikladom zimného, neforemného  oblečenia. Chybu nespravíte, ani keď siahnete po ľahkom kabátiku.


Nepriehliadnuteľné kúsky v šatníku

Pokiaľ chcete zažiariť, siahnite po bláznivých strapcoch, sexy sieťovanom oblečení, alebo veľkých mašliach uviazaných v páse. 

 


Jarný romantický štýl

Romantický jarný čas se odráža aj v módnych trendoch. In sú ľahké biele šaty a blúzky, či nadýchané balónové rukávy. 


Topánky

Výber trendy topánok pre tohtoročnú jar je obrovský. In sú pastelové farby a topánky zdobené kamienkami. Opäť sa tiež vracajú obľúbené zvieracie vzory, ktoré sú v kombinácii s vysokými podpätkami veľmi zaujímavé.  Aj z "obyčajných" čiernych topánok urobí zaujímavý doplnok (v tomto prípade výrazný zips) niečo viac. Pokiaľ sa chystáte na prechádzku, najlepšou voľbou budú pohodlné tenisky.