Menu

Detská jesenná móda

Detská jesenná móda

S ďalším pondelkom prinášame novú kolekciu, ktorú sme venovali detskej jesennej móde. Pozrite si tipy, aké štýlové kúsky obliecť vašim ratolestiam. Keďže deti rastú každým dňom, niet pochýb o tom, že bude potrebná kúpa väčšieho oblečenia. Počasie je premenlivé, a preto je dôležité, aby ste pripravili svoje dieťa na každú situáciu. Buďte spokojní aj vy, aj vaše deti.

Bundy

Prechodné bundy nesmú chýbať v skrini vášho dieťaťa.  Zateplené, chrániace voči nižším teplotám. Aj keď svieti slnko, nenechajte sa tým oklamať. Babie leto je pomaličky na konci, čo znamená, že bude čoraz chladnejšie. Vyberte bundu s podšívkou alebo prešívanú bundu. Okrem toho, aby bola bunda dostatočne teplá dbajte na to, aby bola aj farebne výrazná. Farby sú moderné, no taktiež zviditeľnia.


Svetre

Pletené svetre sú nadčasovým kúskom, ktorý je opäť in. Moderne a štýlovo v nich budú vyzerať dievčatá aj chlapci. Dievčatá ich jednoducho zladia s nohavicami, sukňou aj šatami. Chlapcom ich oblečiete ku akýmkoľvek nohaviciam. Aj detská móda je pestrá na rôzne strihy, aplikácie a zaujímavé prevedenia.


Čiapky a šatky

Dôležitými jesennými doplnkami sú čiapky a šatky. Tieto kúsky sú významné najmä v ranných a podvečerných hodinách. Správnym výberom docielite vlastnú spokojnosť a spokojnosť aj vášho dieťaťa. Trendy čiapka či šatka dodá šmrnc každému.


Topánky

Správne zvolená obuv je základom každého outfitu, či už toho pre dospelých alebo detského. Jeseň je obdobie, v ktorom sa častejšie stretávame s vlhkosťou a dažďom. Zadovážte preto pre svojich drobcov takú obuv, v ktorej budú mať pocit, že prejdú aj na kraj sveta, bude vhodná do jesenného počasia a prispeje k správnemu tvarovaniu ich chodidiel.


Mikiny

Ako svetre, tak sa na jeseň tešia obľube aj mikiny. Sú pohodlné a teplé. Do školy, na výlet či vonku ako stvorené. S mikinou cez hlavu s kapucňou bude mať vaše dieťa pocit moderného street looku. Rozšírte mu/jej šatník mikinou s potlačou známej značky a rozžiarte tak úsmev na detskej tvári. Nie len vy, ale aj vaše dieťa chce byť moderné a štýlové.