Menu

Čo si zbaliť na festival?

Čo si zbaliť na festival?

Priatelia, oddych, hudba… to všetko môžeš zažiť na hudobných festivaloch, ktoré sú čerešničkou na torte každého leta. Preto tu pre teba máme pár inšpirácií, ktoré ti pripomenú, čo musí byť súčasťou tvojho festivalového outfitu a čo nemôže chýbať v tvojom ruksaku! 

Trendy, ale pohodlne

Instagram je plný nápadov pre zaujímavé outfity, s ktorými sa staneš hviezdou festivalu. Netreba však zabúdať na to, že sa tam chystáš stráviť niekoľko dní, a preto sa musíš cítiť hlavne pohodlne. Buď in v pestrofarebnom a kvetovanom oblečení, ktoré je momentálne veľmi trendy a rozhodne sa v ňom budeš cítiť príjemne. 


Vymeň kabelku za ruksak

Festivaly ponúkajú možnosť experimentovať so svojimi outfitmi. Hoci si pravdepodobne zvyknutá na elegantnú kabelku, netreba sa báť ani praktických tašiek, či športových ruksakov. Potrebuješ tam predsa zmestiť všetko potrebné. Aj s ruksakmi sa však dá očariť, preto ti ponúkame výber z tých najlepších. 


Nasaď ružové okuliare

Je leto, treba si užívať - a myslieť pozitívne! Pre inšpiráciu ti ponúkame zopár štýlových okuliarov, cez ktoré bude svet vyzerať krajšie. Nájdeš ich v rôznych farbách, preto neváhaj siahnuť aj po extravagantnejších kúskoch. 


Pozor na počasie!

Nezabudni na to, že počas festivalových dní stráviš veľa času na slnku. Pokrývky hlavy však tiež poskytujú široký priestor pre fantáziu a tej sa predsa medze nekladú! Zažiar s trendy šatkou či štýlovou šiltovkou. Nezabudni však ani na nepriaznivé počasie a vezmi si so sebou dáždnik či pršiplášť. 


Ďalšia výbava

Hoci sú festivaly aj o nadobúdaní nových známostí, nespoliehaj sa, že každý večer budeš mať kde zložiť hlavu. Preto mysli na to, že na plnapenazenka.sk môžeš s cashbackom nakúpiť tiež stan či spacáky, čiže hoď očkom na túto stránku a užívaj si leto!