Menu

Ako sa stať femme fatale?

Ako sa stať femme fatale?

Ktorá z nás netúži byť príťažlivou, zvodnou ženou s prirodzeným šarmom, ktorá si podmaní takmer každého svojou krásou? V nasledujúcom článku nájdeš zopár inšpirácií, s ktorými sa aj ty môžeš stať femme fatale. 

V jednoduchosti je krása

Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Je to tak. Čierno-biela kombinácia nikdy neomrzí a nebude out. Či už siahneš po ľahkých šatách alebo čiernych nohaviciach a bielej blúzke, určite zaujmeš svoje okolie a nejeden chlap po tebe hodí očkom. 


Francúzsky štýl a jemná elegancia

Pásiky, baretky, nohavice s vysokým pásom, voľné nohavice, blúzky, kabátiky, tričká, saká, kožené či hladké opasky, … Priniesť trošku parížskej romantiky a elegancie môžeš pomocou týchto kúskov, ktoré sa dajú jednoducho a krásne skombinovať. Červeným rúžom privedieš svoj outfit do úplnej dokonalosti. 


Zvoľ si tie správne topánky

Zabudnúť, však nesmieš ani na správne zvolené topánky. Či už preferuješ radšej topánky na opätku alebo skôr ploché, aj nimi dokážeš upútať. Na Lookio.sk ti ponúkame skutočne veľký výber. Šťastie si nekúpiš, ale topánky áno, no a ktorú ženu nepotešia nové topánky? 


Žena je šperkom muža

Žena je ozdobou muža a šperky sú ozdobou ženy. Vyšperkuj svoju vizáž a staň sa skutočnou femme fatale.